ЕКОТУРИЗМ І НАВЧАННЯ

IMG_1238IMG_1238
DSCN2636DSCN2636
DSCN9670DSCN9670
DSCN2958DSCN2958
DSCN2986DSCN2986
DSCN6907DSCN6907

Розвиток та промоція екотуризму в Україні

Екокласи – облаштування місць для екологічної освіти та навчання (навчальні засоби для занять на природі, облаштування екокласів і т.п.) Для розвитку екотуризму важливим є створення спеціалізованої інфраструктури на окремих локаціях та інформаційне забезпечення для проведення навчально-освітніх заходів. Поширеними місцями для проведення таких заходів є облаштовані на відкритому повітрі екокласи у вигляді театру/амфітеатру для роботи лектора з групою, навчальні столи, наочні засоби на різні теми.

Екотуризм в Карпатах: новітні екокласи

Так, наприклад, у Національному природному парку «Синевир» на Закарпатті відкрили два екокласи. У майбутньому такі екокласи просто неба стануть значущою частиною еколого-освітньої інфраструктури та сприятимуть її розвитку й залученню молоді в туристичний сектор країни.
При підготовці екокласів школярів навчають заготівлі дров і роздільному збору сміття. Для дітей проводять просвітницькі лекції на екологічну тематику, вони огороджують мурашники, оберігають первоцвіти, спостерігають за птахами і виготовляють шпаківні. Крім того, школярі займаються вивченням, дослідженням та очищенням джерел краю.
Пропонуємо зі свого боку цілий комплекс з облаштування як тематичних так і типових (базових) екокласів.

Цікавить? Напишіть нам тут