РОЗРОБКА ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ ДЛЯ ВСІХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ

Розробка туристичного маршруту: приклад

14_214_2
map4_1700x1500map4_1700x1500
map_fin_page-0001map_fin_page-0001
Map_A2_final1024_1Map_A2_final1024_1
3333
map_page-0001map_page-0001

Особливості планування туристичного маршруту

Планування туристичного маршруту – головний етап, який передує створенню мережі туристичних шляхів чи окремих екостежок. Розробка туристичного маршруту – це складний процес, який включає у себе значний пласт камеральної роботи та польових досліджень.

Що включає в себе планування екологічних стежок?

Проведення інвентаризації та картування туристичного потенціалу досліджуваної території, роботу з десятками та сотнями джерел інформації, аналіз різноманітних онлайн та офлайн карт, опитування стейкхолдерів та потенційних користувачів (туристів), камеральне формування прототипів мережі та їх верифікація в терені, що включає запис треків, висотних профілів та інших параметрів, точок POI та місць встановлення знаків навігації, інформації та інших елементів інфраструктури облаштування. Фінальним вираженням розробки схеми маршруту є сформована концепція (дорожня карта) розвитку мережі туристичних шляхів та/або детальна картосхема з їх колірним розподіленням.

Що необхідно вивчити під час розробки схеми маршруту?

Важливо наголосити, що при плануванні конкретної мережі туристичних шляхів, що визначена в технічному завданні замовника, ми обов’язково вивчаємо перспективи розвитку більшої території, оскільки часто локальні мережі можуть успішно бути складовими більших мереж шляхів, а також поєднуватися з сусідніми. В такому випадку ми надаємо рекомендації з точки зору створення, утримання мережі, а також їх просування до кінцевих користувачів. Залежно від виду пересування туристичними шляхами саме так в процесі розробки туристичного маршруту відбувається його дослідження і верифікація (пішки, на велосипеді, на каяку, на коні і т.п.). Важливим у плануванні туристичного маршруту є розрахунок технічних аспектів створення мережі – розробка типів знаків навігації та інформаційного забезпечення, позначення точних місць їх встановлення по території, Якісне планування екологічних стежок дає розуміння середньо- та довгострокової перспективи розвитку мережі та формує пріоритети і послідовність створення, що дуже важливо за обмеженості фінансування. Окрім того, складовою розробки туристичного маршруту є формування детального бюджету на створення і облаштування туристичних шляхів. (додати картосхеми з наших проектів та фото обкладинок з наших дорожніх карт). Цікавить? Напишіть нам тут